Jak vydělat na internetu – online kurz zdarma

Jak vydělat na internetu – online kurz zdarma

Láká tě vydělávat peníze online díky vlastnímu blogu, stránkám nebo e-shopu? Pak se ti tento kurz určitě bude líbit. Slibuju 😃

Naučíš se digitální marketing od základů až po pokročilejší strategie. Ukážu ti, jak si vytvoříš profesionálně vypadající web či blog bez znalosti programování. A hlavně – jak z něho vytřískáš nějaké ty chechtáky.

Probereme internetový marketing polopatě

Je jedno, jestli krmíš prasata, jsi kancelářská krysa nebo vyvíjíš software pro raketové motory. Kurz píšu jazykem běžných smrtelníků.

Začít podnikat na internetu není z říše snů. Když se online marketingem uživí i týpek jako já, co bloguje na doméně imbecil.cz, ty to musíš dát levou zadní, ne?

Bez zbytečných keců

Paretův princip říká, že 80 % zisků pramení z 20 % práce. V kurzu se zaměříme zejména na oněch 20 %, jež podle mých zkušeností přináší nejlepší výsledky.

Jak často budeme šprtat?

Začneme pěkně zostra. První 3 dny ti pošlu emailem 1 lekci každých 24 hodin. Poté vždy po 3 lekcích prodloužíme interval o 1 den, až se dostaneme na 3 měsíčně.

Tímto tempem budeme pokračovat tak dlouho, dokud tě to bude bavit (v každém emailu najdeš odkaz, pomocí něhož můžeš jedním kliknutím zasílání kdykoliv zrušit).

Online kurz ušitý na míru

Obsah lekcí přizpůsobím tvým zkušenostem a znalostem. Pokud například neovládáš angličtinu, v některých případech ti vysvětlím hezky česky, jak používat klíčové zahraniční služby. Nemáš-li naopak s porozuměním anglickým textům problém, nebudu tě tím zdržovat.

Stejně tak těm, kteří ještě nemají svůj blog či webovou stránku, vysvětlím detailněji některé věci jako např. co je to doména či webhosting.

Takže – vyplň následující formulář a můžeme se do toho hned vrhnout, co říkáš?